Scroll Top

Řezání na CNC plotrech

řezání na cnc plotrech
Výroba plochých tvyrových výrobků

Specializujeme se na výrobu různých plochých tvarových výrobků na zakázku, podle výkresové dokumentace nebo vzorků, které mohou najít uplatnění v široké škále oblastí.

Pro tento účel používáme nůž digitálního plotru, který precizně řeže vybraný materiál na podtlakovém stole. Rozměry pracovního stolu dosahují 2810 x 1500 mm, s maximální tloušťkou materiálu až 50 mm.

Kromě toho je stroj vybaven frézovací jednotkou, což nám umožňuje vytvářet i různé drážky a další prvky do našich výrobků. Dále je taktéž možné provádět strojové popisování a označování dílů či těsnění.

Vyrábíme:
MAteriály pro výrobu těsnění

Mimo standardního sortimentu těsnění pro příruby a potrubí podle platných norem je také možné vyrábět různé ploché těsnění na základě poskytnutých výkresů ve různých formátech, jako jsou PDF, DWG, DXF, STEP a další. Dále nabízíme různé typy těsnicích pásek, těsnění pro historické automobily a těsnění pro šroubové spoje. Některé materiály můžou být na přání opatřeny lepící vrstvou, a to jednostranně nebo i oboustranně.

Zaujali jsme vás?

Potřebujete těsnění na míru pro váš specifický projekt?
Svěřte nám své požadavky a my vám vytvoříme řešení,
které perfektně sedí. Kontaktujte nás ještě dnes!

Proč zvolit nás?

Naše firma se specializuje na zakázkové obrábění plastů a pryží již více než 5 let. Naše zkušenosti a neustálé zaměření na kvalitu nám umožňují přinášet řešení, která přesně odpovídají vašim potřebám. Přečtěte si několik klíčových důvodů, proč spolupracovat právě s námi.

Osobní přístup k zakázkám

Každá zakázka je pro nás jedinečná. S každým klientem pečlivě komunikujeme, abychom pochopili jeho specifické potřeby a vytvořili díl, který přesně vyhovuje.

Vysoká kvalita materiálů

Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, díky čemuž naše výrobky vydrží déle a nabízejí optimální výkon v různých podmínkách.

Moderní technologie a zařízení

Díky investicím do nejmodernějších technologií a strojů jsme schopni produkovat výrobky s vysokou přesností a v krátkých dodacích lhůtách.

Odborně vyškolený tým
Náš tým tvoří odborníci, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují ve svém oboru. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ing. Pavlína Kyrychová
Bohemia Seal s.r.o

Velmi oceňujeme Vaši odbornost, pečlivost a rychlost, kterou věnujete našim potřebám. Spolupráce s Vaší firmou je pro nás velmi přínosná, a to zejména díky profesionálnímu přístupu a rychlému řešení našich požadavků.

Radka Jonášová
GZ Media, a.s.

Na vaší firmě si vážíme především rychlé, jasné a výborné komunikace a slušného jednání. Déle spolehlivosti, včetně termínů dodání, což bohužel v dnešní době u každého dodavatele není.

Redleta s.r.o.
Michal Kopčáni

Rychlost dodávek a 100% kvalita u všech dodávek.
Komunikace a pomoc při řešení složitých případů.

Martin Baier
Firma Argutec s.r.o.

Pro výrobu našich produktů je klíčová nejen stálá kvalita a dobrá cena, ale také podpora při vývoji a inovacích. Invarex nám vždy nejen navrhne vhodný materiál, ale také dodá ověřovací sérii.

Ing. Gabriela Vítová
Karla Hydraulics s.r.o.

Naše spolupráce probíhá již několik let na velmi profesionální úrovni, oceňujeme komunikativnost a flexibilitu, rychlé řešení našich objednávek, technickou podporu a rychlost dodávek.