Scroll Top

Naše společnost

Jsme Invarex
Začátky, tradice a vize

Naše společnost je od svého založení synonymem pro inovativní těsnicí řešení a kvalitu. Zpočátku jsme se zaměřovali na zakázkovou výrobu hydraulických a pneumatických těsnění, ale rychle jsme rozšířili naše technologické možnosti pro zpracování plastů a pryží a nyní poskytujeme širokou paletu produktů od standardních těsnicích prvků po výrobu stěrek pro mycí stroje. 

Naše produkce není jen o těsnění. Díky vyspělému technickému vybavení se věnujeme i zakázkovému CNC soustružení dílů z materiálů jako jsou technické plasty, polyuretany, PTFE či dokonce pryže.

Vždy dbáme na to, aby naše produkty byly na špičkové technologické úrovni a splňovaly náročné požadavky našich zákazníků z různých průmyslových odvětví.

…Vytváříme těsnicí řešení dneška s myšlenkou na potřeby zítřka.
Proč zvolit nás?
Osobní přístup k zakázkám
Každá zakázka je pro nás jedinečná. S každým klientem pečlivě komunikujeme, abychom pochopili jeho specifické potřeby a vytvořili těsnění, které přesně vyhovuje.
Vysoká kvalita materiálů
Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, díky čemuž naše těsnění vydrží déle a nabízejí optimální výkon v různých podmínkách.
Moderní technologie a zařízení
Díky investicím do nejmodernějších technologií a strojů jsme schopni produkovat těsnění s vysokou přesností a v krátkých dodacích lhůtách.
Odborně vyškolený tým
Náš tým tvoří odborníci, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují ve svém oboru. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.
Naše vize

Vidíme svět, kde kvalitní těsnicí řešení jsou základním kamenem bezpečnosti, efektivity a inovace v průmyslu. Usilujeme o to, stát se první volbou pro firmy hledající spolehlivost, kvalitu a inovace v oblasti těsnění. Naším cílem je neustále posouvat hranice možného, kombinovat tradiční řemeslné dovednosti s moderními technologiemi a tím přispívat k lepší a udržitelnější budoucnosti pro všechny naše partnery.

Naše poslání

Jsme zde, abychom definovali nový standard v oblasti těsnění, kombinující tradiční hodnoty s nejmodernějšími postupy. Naším posláním je poskytovat našim klientům nejenom produkty, ale komplexní řešení, která přesahují jejich očekávání a zároveň dbají na udržitelnost a inovaci.

0
Těsnicích profilů

Přesně tolik profilů naše databáze obsahuje, což nám umožňuje poskytnout přesné řešení pro téměř jakoukoliv aplikaci. Toto číslo je důkazem naší odbornosti a touhy splňovat všechny požadavky našich klientů.

0
Druhů stíracích gum

S tolika variantami stíracích gum v našem portfoliu jsme připraveni vyhovět potřebám nejrůznějších mycích systémů. Tato široká nabídka zaručuje, že pro každý stroj najdete ideální stěrku. Portfolio navíc kontinuálně rozšiřujeme.

0
Pravidelných zákazníků

Jsme hrdí na všechny naše pravidelné zákazníky, kteří nám důvěřují v oblasti těsnicích řešení a dalších produktů. Jejich věrnost je dokladem naší kvality a spolehlivosti v dodávkách.

Naše čísla hovoří za vše

V oboru výroby a dodávky těsnění a stíracích gum patříme mezi špičku. Naše rozsáhlé portfolio těsnicích profilů nám umožňuje flexibilně reagovat na různorodé požadavky zákazníků. Stejně tak náš archiv stíracích gum je svědectvím našeho závazku nabídnout komplexní řešení. Tuto kvalitu a spolehlivost oceňuje stále rostoucí počet našich pravidelných zákazníků.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ing. Pavlína Kyrychová
Bohemia Seal s.r.o

Velmi oceňujeme Vaši odbornost, pečlivost a rychlost, kterou věnujete našim potřebám. Spolupráce s Vaší firmou je pro nás velmi přínosná, a to zejména díky profesionálnímu přístupu a rychlému řešení našich požadavků.

Radka Jonášová
GZ Media, a.s.

Na vaší firmě si vážíme především rychlé, jasné a výborné komunikace a slušného jednání. Déle spolehlivosti, včetně termínů dodání, což bohužel v dnešní době u každého dodavatele není.

Redleta s.r.o.
Michal Kopčáni

Rychlost dodávek a 100% kvalita u všech dodávek.
Komunikace a pomoc při řešení složitých případů.

Martin Baier
Firma Argutec s.r.o.

Pro výrobu našich produktů je klíčová nejen stálá kvalita a dobrá cena, ale také podpora při vývoji a inovacích. Invarex nám vždy nejen navrhne vhodný materiál, ale také dodá ověřovací sérii.

Ing. Gabriela Vítová
Karla Hydraulics s.r.o.

Naše spolupráce probíhá již několik let na velmi profesionální úrovni, oceňujeme komunikativnost a flexibilitu, rychlé řešení našich objednávek, technickou podporu a rychlost dodávek.

Naše historie
Milníky, na které jsme pyšní
leden 2018

Založení společnosti Invarex, firmu zakládá a rozjíždí Martin Vajdák s cílem působit v oblasti výroby a prodeje průmyslových těsnění.

duben 2018

Pořízen první CNC soustruh pro výrobu těsnění a obrábění plastů.

prosinec 2020

Pořízen druhý CNC stroj z důvodu rozšíření výrobního portfolia, tentokrát se jedná o CNC router (digitální plotr) s oscilační a frézovací jednotkou.

leden 2022

Po ročním interním vývoji zahajujeme vlastní výrobu stíracích gum pro mycí stroje z různých materiálů.

březen 2024

Kapacita původního CNC soustruhu již nestačí a pořizujeme druhý. Nyní navíc s poháněnými nástroji a s možností obrábět těsnění až do vnějšího průměru 750 mm (v některých případech až 850 mm).

Dotace z projektů Evropské unie

Název výzvy: Pořízení technologie ve firmě Invarex
Cílem projektu č. CZ.01.2.06/0.0/0.0/19_248/0021179 je rozšíření výrobních kapacit a variability možných výrobkových řad.