Scroll Top

Ložiska, lepidla a tmely

Doplňkový sortiment
VŠE PRO VAŠE PRŮMYSLOVÉ POTŘEBY

Našim zákazníkům nabízíme rozšířený výběr produktů, včetně ložisek a lepidel od slovinského výrobce Codex, a také ložiska od společností ZKl, ZVL, Dunlop a MTM. Kromě toho máme také široký sortiment průmyslové chemie, včetně výrobků od Codexu a našeho partnera Plastservis a.s.

Ložiska
Lepidla a tmely
Lepidla od výrobce Plastservis
Tmely a silikony od výrobce Plastservis

Zaujali jsme vás?

Potřebujete těsnění na míru pro váš specifický projekt?
Svěřte nám své požadavky a my vám vytvoříme řešení,
které perfektně sedí. Kontaktujte nás ještě dnes!

Proč zvolit nás?

Naše zkušenosti a neustálé zaměření na kvalitu nám umožňují přinášet řešení, která přesně odpovídají vašim potřebám. Přečtěte si několik klíčových důvodů, proč spolupracovat právě s námi.

Osobní přístup k zakázkám

Každá zakázka je pro nás jedinečná. S každým klientem pečlivě komunikujeme, abychom pochopili jeho specifické potřeby a vybrali řešení, které Vám přesně vyhovuje.

Vysoká kvalita materiálů

Spolupracujeme s dodavateli, kteří nám nabízejí zboží rozdílných cenových a kvalitativních úrovní tak, abychom dokázali pokrýt poptávku všech našich zákazníků a abych nabídli optimální řešení pro různé podmínky.

Moderní technologie a zařízení

Díky investicím do nejmodernějších strojů, jsou naši dodavatelé schopni produkovat výrobky s vysokou přidanou hodnotou a v krátkých dodacích lhůtách.

Odborně vyškolený tým
Náš tým tvoří odborníci, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují ve svém oboru. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ing. Pavlína Kyrychová
Bohemia Seal s.r.o

Velmi oceňujeme Vaši odbornost, pečlivost a rychlost, kterou věnujete našim potřebám. Spolupráce s Vaší firmou je pro nás velmi přínosná, a to zejména díky profesionálnímu přístupu a rychlému řešení našich požadavků.

Radka Jonášová
GZ Media, a.s.

Na vaší firmě si vážíme především rychlé, jasné a výborné komunikace a slušného jednání. Déle spolehlivosti, včetně termínů dodání, což bohužel v dnešní době u každého dodavatele není.

Redleta s.r.o.
Michal Kopčáni

Rychlost dodávek a 100% kvalita u všech dodávek.
Komunikace a pomoc při řešení složitých případů.

Martin Baier
Firma Argutec s.r.o.

Pro výrobu našich produktů je klíčová nejen stálá kvalita a dobrá cena, ale také podpora při vývoji a inovacích. Invarex nám vždy nejen navrhne vhodný materiál, ale také dodá ověřovací sérii.

Ing. Gabriela Vítová
Karla Hydraulics s.r.o.

Naše spolupráce probíhá již několik let na velmi profesionální úrovni, oceňujeme komunikativnost a flexibilitu, rychlé řešení našich objednávek, technickou podporu a rychlost dodávek.