Scroll Top

3D tisk

zakázkový tisk na 3D tiskárnách
3D tisk pro inovaci a flexibilitu

Ideální varianta pro prototypovou výrobu nebo pro malé série a střední série (do 500 kusů). Vyrábíme např. náhradní díly, které již není možné zakoupit, různé přípravky, které i my sami využíváme v naší výrobě či šablony (např. pro přesné polohování při lepení nebo značení). Využití zde jednoduše nezná hranic.

Naše 3D tiskové služby jsou často využívány pro vzorkovou výrobu před masovou produkcí, zejména při vytváření těsnění a CNC soustružených dílů. Tyto technologie nám umožňují pečlivě ladit tvarové a rozměrové detaily, aby byla zajištěna dokonalá kvalita a přesnost výsledných součástí.

Kromě toho jsme zde i pro nejmenší členy vašich rodin, protože tiskneme zapichovátka do dortů a vytváříme různé postavičky a hračky. S našimi 3D tiskovými možnostmi můžete přinést radost a kreativitu do domácnosti.

Tiskneme nejčastěji
z následujících materiálů

Možnost vícebarevného tisku!

Zaujali jsme vás?

Potřebujete těsnění na míru pro váš specifický projekt?
Svěřte nám své požadavky a my vám vytvoříme řešení,
které perfektně sedí. Kontaktujte nás ještě dnes!

Poptávkový Formulář

Pro rychlé a efektivní zpracování nabídky je ideální, abyste nám nahráli model ve formátech .STEP, .STP, .3MF, .STL, nebo .OBJ. K tomu nám prosím připište základní informace o počtu, požadovaném materiálu a popište použití vašeho tisku. Naše tým pak pro vás vybere nejvhodnější variantu.

  Proč zvolit nás?

  Naše zkušenosti a neustálé zaměření na kvalitu nám umožňují přinášet řešení, která přesně odpovídají vašim potřebám. Přečtěte si několik klíčových důvodů, proč spolupracovat právě s námi.

  Osobní přístup k zakázkám

  Každá zakázka je pro nás jedinečná. S každým klientem pečlivě komunikujeme, abychom pochopili jeho specifické potřeby a vytvořili 3D výtisk, který přesně vyhovuje.

  Vysoká kvalita materiálů

  Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, díky čemuž naše 3D tisky vydrží déle a nabízejí optimální výkon v různých podmínkách.

  Moderní technologie a zařízení

  Díky investicím do nejmodernějších technologií a strojů jsme schopni produkovat 3D tisky s vysokou přesností a v krátkých dodacích lhůtách.

  Odborně vyškolený tým

  Náš tým tvoří odborníci, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují ve svém oboru. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.

  REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

  Ing. Pavlína Kyrychová
  Bohemia Seal s.r.o

  Velmi oceňujeme Vaši odbornost, pečlivost a rychlost, kterou věnujete našim potřebám. Spolupráce s Vaší firmou je pro nás velmi přínosná, a to zejména díky profesionálnímu přístupu a rychlému řešení našich požadavků.

  Radka Jonášová
  GZ Media, a.s.

  Na vaší firmě si vážíme především rychlé, jasné a výborné komunikace a slušného jednání. Déle spolehlivosti, včetně termínů dodání, což bohužel v dnešní době u každého dodavatele není.

  Redleta s.r.o.
  Michal Kopčáni

  Rychlost dodávek a 100% kvalita u všech dodávek.
  Komunikace a pomoc při řešení složitých případů.

  Martin Baier
  Firma Argutec s.r.o.

  Pro výrobu našich produktů je klíčová nejen stálá kvalita a dobrá cena, ale také podpora při vývoji a inovacích. Invarex nám vždy nejen navrhne vhodný materiál, ale také dodá ověřovací sérii.

  Ing. Gabriela Vítová
  Karla Hydraulics s.r.o.

  Naše spolupráce probíhá již několik let na velmi profesionální úrovni, oceňujeme komunikativnost a flexibilitu, rychlé řešení našich objednávek, technickou podporu a rychlost dodávek.