Scroll Top

Hydraulické válce a servořízení

Hydraulické válce a servořízení
Profesionální Opravy Hydrauliky a Servořízení

Díky těsné spolupráci s našimi klienty poskytujeme výhodné a rychlé možnosti oprav hydraulických válců, pneumatických válců, teleskopických válců a servořízení pro nákladní vozy, trolejbusy a autobusy. To vše s výhodnými podmínkami a krátkými termíny.
Kromě toho, díky našim dodávkám těsnění, můžeme zaručit kvalitu provedených oprav. Ručíme jak za samotnou opravu, tak za použitý materiál.

Každé opravené zařízení je podrobeno tlakovým a provozním testům na odpovídajícím zkušebním zařízení předtím, než je předáno zákazníkovi.

Specializujeme se na opravy servořízení od značek ZF, TRW, AXL a MERCEDES, které jsou používány v nákladních vozidlech a autobusech různých výrobců, včetně MERCEDES-BENZ, MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO, DAF, AVIA, TATRA, LIEBHERR, MITSUBISHI, ISUZU, NEOPLAN, VAN HOOL, IRISBUS, AUTOSAN, SETRA, SOR a dalších.

Zaujali jsme vás?

Potřebujete těsnění na míru pro váš specifický projekt?
Svěřte nám své požadavky a my vám vytvoříme řešení,
které perfektně sedí. Kontaktujte nás ještě dnes!

Proč zvolit nás?

Naše zkušenosti a neustálé zaměření na kvalitu nám umožňují přinášet řešení, která přesně odpovídají vašim potřebám. Přečtěte si několik klíčových důvodů, proč spolupracovat právě s námi.

Osobní přístup k zakázkám

Každá zakázka je pro nás jedinečná. S každým klientem pečlivě komunikujeme, abychom pochopili jeho specifické potřeby a nabídli optimální řešení.

Vysoká kvalita materiálů

Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, díky čemuž naše opravy vydrží déle a nabízejí optimální výkon v různých podmínkách.

Moderní technologie a zařízení

Díky investicím do nejmodernějších technologií a strojů jsme schopni produkovat  řešení s vysokou přidanou hodnotou a v krátkých dodacích lhůtách.

Odborně vyškolený tým
Náš tým tvoří odborníci, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují ve svém oboru. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ing. Pavlína Kyrychová
Bohemia Seal s.r.o

Velmi oceňujeme Vaši odbornost, pečlivost a rychlost, kterou věnujete našim potřebám. Spolupráce s Vaší firmou je pro nás velmi přínosná, a to zejména díky profesionálnímu přístupu a rychlému řešení našich požadavků.

Radka Jonášová
GZ Media, a.s.

Na vaší firmě si vážíme především rychlé, jasné a výborné komunikace a slušného jednání. Déle spolehlivosti, včetně termínů dodání, což bohužel v dnešní době u každého dodavatele není.

Redleta s.r.o.
Michal Kopčáni

Rychlost dodávek a 100% kvalita u všech dodávek.
Komunikace a pomoc při řešení složitých případů.

Martin Baier
Firma Argutec s.r.o.

Pro výrobu našich produktů je klíčová nejen stálá kvalita a dobrá cena, ale také podpora při vývoji a inovacích. Invarex nám vždy nejen navrhne vhodný materiál, ale také dodá ověřovací sérii.

Ing. Gabriela Vítová
Karla Hydraulics s.r.o.

Naše spolupráce probíhá již několik let na velmi profesionální úrovni, oceňujeme komunikativnost a flexibilitu, rychlé řešení našich objednávek, technickou podporu a rychlost dodávek.