Scroll Top

Stírací gumy pro mycí stroje

Exluzivní česká kvalita
Pro vaše mycí stroje

Díky naší neustále se rozšiřující databázi stíracích gum mycích strojů nabízíme nejširší a především ucelený sortiment stíracích gum v rámci trhu. Pro detailní informace o konkrétních modelech strojů a příslušných stíracích gumách můžete nahlédnout do našeho PDF katalogu níže (připravujeme, bude dostupný v Q1/2024).

Množství mycích strojů a jejich stíracích gum je tak široké, že pokud v naší databázi nenalezneme Vámi požadovanou stírací gumu, tak na vlastní náklady obstaráme vyzvednutí staré stěrky přímo u vás. Tuto si zaměříme a zpracujeme do digitální podoby a následně uložíme pro budoucí objednávky. Věříme v neustálý rozvoj a spolupráci s našimi zákazníky.

Dodáváme stírací gumy pro následující značky mycích strojů

Široká databáze výkresů stíracích gum pro prakticky všechny značky mycích strojů, kterou neustále doplňujeme. Pokud v naší databázi nenalezneme stírací gumu na váš stroj, stačí nám přichystat vzorek (může být i použitý) a ten následně vyzvedneme, změříme a uložíme do naší databáze pro vaše budoucí objednávky.

4 CLEAN PRO, BOHMAN, ADIATEK / FLOORPUL, BSM, CIMEX, CLARKE, CLEANFIX, CLEMAK, CLEVER, COLUMBUS, COMAC, CTM, DAYCON, DEC MODENA, DULEVO, ECOBOT, ELECTROLUX, EUREKA, FASA, FIMAP, FIORENTINI, FLOOR, GAOMEI, GAUSSIAN, GANSOW, IPC GANSOW, GHIBLI, GUTBROD, HAKO, HEFTER, HENKEL, i-MOP XL, JIECHI, KAORY, KÄRCHER, KLINMAK, LAVAMATIC, LAVORPRO, LINCOLN (AMERICAN), LINDHAUS, MAZZONI, MINUTEMAN (Powerboss), MMV, Mopman, NILFISK, NOVAKEM, NSS, NUMATIC, OMM, Pioneer Eclipse, POWERBOSS, RCM, RHEINLAND ELEKTRO MASCHINEN, ROOTS, SALLA, SORMA – Tennant, SPRINTUS, STARS, TASKI, TENNANT, TREK, TSM Durascrub, VIPER, WEIDNER, WETROK, WINDSOR, WIRBEL,

K našemu sortimentu stíracích gum pro mycí stroje přidáváme také pady (kartáče), které jsou nezbytným doplňkem pro účinné a efektivní čištění. Naše pady nabízíme ve více kvalitativních řadách, přičemž každá z nich je navržena tak, aby vyhověla specifickým potřebám a požadavkům různých typů mycích strojů. V naší nabídce naleznete pady v širokém spektru velikostí, od kompaktních 6“ (152 mm) až po velké 28“ (711 mm), včetně obdélníkových variant. Tyto pady jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, aby zajistily dlouhou životnost a maximální čisticí účinnost, a jsou kompatibilní s širokou škálou mycích strojů. Naše produkty jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a efektivní řešení pro udržení čistoty v komerčních i průmyslových prostředích.

 

 

 

Pady (Kartáče)
Doplněk pro Perfektní Čistotu

Zaujali jsme vás?

Potřebujete těsnění na míru pro váš specifický projekt?
Svěřte nám své požadavky a my vám vytvoříme řešení,
které perfektně sedí. Kontaktujte nás ještě dnes!

nejpoužívanější materiály

Díky široké nabídce materiálů jsme často schopni navrhnout použití jiného materiálu oproti originální stěrce a tím tak dosáhnout i lepších mycích účinků než u originálních stěrek.

Přírodní guma

Stírací gumy z přírodní gumy jsou charakteristické vysokýmobsahem přírodního kaučuku. Vyznačují se vysokou elasticitou a měkkostí. Jsou odolné vůči koncentrovaným roztokům kyselin a zásad. Jsou ideální pro nákupní centra nebo místa s koncentrací vysokému počtu osob, kde se často využívají hladké či dlaždicové podlahy se spárami. Zajišťují dokonalé setření a odsátí vody i ze spár.

POLYURETANY - Polytex

Vhodné zejména pro průmyslové objekty, kde hrozí výskyt olejů a chemikálií, vůči kterým nejsou odolné paragumy nebo pryže s vysokém obsahem přírodního kaučuku. Vyznačují se vysokou odolností vůči otěru stírací hrany a tím zaručují dlouhou životnost.

Proč zvolit nás?

Naše firma se specializuje na zakázkové obrábění plastů a pryží již více než 5 let. Naše zkušenosti a neustálé zaměření na kvalitu nám umožňují přinášet řešení, která přesně odpovídají vašim potřebám. Přečtěte si několik klíčových důvodů, proč spolupracovat právě s námi.

Osobní přístup k zakázkám

Každá zakázka je pro nás jedinečná. S každým klientem pečlivě komunikujeme, abychom pochopili jeho specifické potřeby a vybrali stírací gumu, která přesně vyhovuje.

Vysoká kvalita materiálů

Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, díky čemuž naše stírací gumy vydrží déle a nabízejí optimální výkon v různých podmínkách.

Moderní technologie a zařízení

Díky investicím do nejmodernějších technologií a strojů jsme schopni produkovat stírací gumy s vysokou přesností a v krátkých dodacích lhůtách.

Odborně vyškolený tým
Náš tým tvoří odborníci, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují ve svém oboru. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ing. Pavlína Kyrychová
Bohemia Seal s.r.o

Velmi oceňujeme Vaši odbornost, pečlivost a rychlost, kterou věnujete našim potřebám. Spolupráce s Vaší firmou je pro nás velmi přínosná, a to zejména díky profesionálnímu přístupu a rychlému řešení našich požadavků.

Radka Jonášová
GZ Media, a.s.

Na vaší firmě si vážíme především rychlé, jasné a výborné komunikace a slušného jednání. Déle spolehlivosti, včetně termínů dodání, což bohužel v dnešní době u každého dodavatele není.

Redleta s.r.o.
Michal Kopčáni

Rychlost dodávek a 100% kvalita u všech dodávek.
Komunikace a pomoc při řešení složitých případů.

Martin Baier
Firma Argutec s.r.o.

Pro výrobu našich produktů je klíčová nejen stálá kvalita a dobrá cena, ale také podpora při vývoji a inovacích. Invarex nám vždy nejen navrhne vhodný materiál, ale také dodá ověřovací sérii.

Ing. Gabriela Vítová
Karla Hydraulics s.r.o.

Naše spolupráce probíhá již několik let na velmi profesionální úrovni, oceňujeme komunikativnost a flexibilitu, rychlé řešení našich objednávek, technickou podporu a rychlost dodávek.

Technická pryž

OznačeníPopisTvrdost [Shore A] [Shore D]Min. teplota [°C]Max. teplota [°C]Vhodné pro potravinářství (FDA)
NBRnitril butadien kaučuk85 ShA-30+110Ne
NBR 73NBR se sníženou tvrdostí73 ShA-30+90Ne
H-NBRhydrogenované NBR, vyšší teplotní odolnost85 ShA-20+150Ne
FPMfluorkaučuk(Viton®)83 ShA-20+220Ne
EPDMetylen propylen kaučuk85 ShA-45+130Ne
TFE/P (AFLAS®)tetrafluoretylen propylan kaučuk85 ShA-5+200Ne
MVQsilikon85 ShA-60+200Ano