Scroll Top

3D print

Custom printing on 3D printers
3D printing for innovation and flexibility

Ideal for prototype production or for small batches and medium-sized batches (up to 500 pieces). We produce, for example, spare parts that can no longer be purchased, various products that we use in our own production or templates (e.g. for precise positioning when gluing or marking). The use here simply knows no boundaries.

Our 3D printing services are often used for sample production before mass production, especially when creating seals and CNC turned parts. These technologies allow us to carefully fine-tune the shape and dimensional details to ensure the perfect quality and accuracy of the resulting parts.

In addition, we are also here for the smallest members of your family, as we print cake pins and create various characters and toys. With our 3D printing possibilities, you can bring joy and creativity into your home.

We print most often
from the following materials

Multi-colour printing possible!

Are you interested?

Do you need a customized seal for your specific project?
Trust us with your requirements and we'll prepare a specific solution for you,
that fits perfectly. Contact us today!

Inquiry Form

For fast and efficient inquiry processing, it is ideal to upload a model in the .STEP, .STP, .3MF, .STL, or .OBJ formats. Please include basic information about the number, material required and a description of your print application. Our team will then select the most suitable option for you.

  Proč zvolit nás?

  Naše zkušenosti a neustálé zaměření na kvalitu nám umožňují přinášet řešení, která přesně odpovídají vašim potřebám. Přečtěte si několik klíčových důvodů, proč spolupracovat právě s námi.

  Osobní přístup k zakázkám

  Každá zakázka je pro nás jedinečná. S každým klientem pečlivě komunikujeme, abychom pochopili jeho specifické potřeby a vytvořili 3D výtisk, který přesně vyhovuje.

  Vysoká kvalita materiálů

  Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, díky čemuž naše 3D tisky vydrží déle a nabízejí optimální výkon v různých podmínkách.

  Moderní technologie a zařízení

  Díky investicím do nejmodernějších technologií a strojů jsme schopni produkovat 3D tisky s vysokou přesností a v krátkých dodacích lhůtách.

  Odborně vyškolený tým

  Náš tým tvoří odborníci, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují ve svém oboru. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu a spolehlivost všech našich produktů.

  REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

  Ing. Pavlína Kyrychová
  Bohemia Seal s.r.o

  Velmi oceňujeme Vaši odbornost, pečlivost a rychlost, kterou věnujete našim potřebám. Spolupráce s Vaší firmou je pro nás velmi přínosná, a to zejména díky profesionálnímu přístupu a rychlému řešení našich požadavků.

  Radka Jonášová
  GZ Media, a.s.

  Na vaší firmě si vážíme především rychlé, jasné a výborné komunikace a slušného jednání. Déle spolehlivosti, včetně termínů dodání, což bohužel v dnešní době u každého dodavatele není.

  Redleta s.r.o.
  Michal Kopčáni

  Rychlost dodávek a 100% kvalita u všech dodávek.
  Komunikace a pomoc při řešení složitých případů.

  Martin Baier
  Firma Argutec s.r.o.

  Pro výrobu našich produktů je klíčová nejen stálá kvalita a dobrá cena, ale také podpora při vývoji a inovacích. Invarex nám vždy nejen navrhne vhodný materiál, ale také dodá ověřovací sérii.

  Ing. Gabriela Vítová
  Karla Hydraulics s.r.o.

  Naše spolupráce probíhá již několik let na velmi profesionální úrovni, oceňujeme komunikativnost a flexibilitu, rychlé řešení našich objednávek, technickou podporu a rychlost dodávek.